До уваги! Одноденний навчальний семінар!

13-03-2017

16 березня 2017 року з 10:00 до 17:00 Проект Європейського Союзу та Програми розвитку ООН - «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ) проводить у місті Сєвєродонецьку одноденний навчальний семінар для представників муніципального органу влади, депутатів міської ради, об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та членів громадських організацій міста з метою ознайомлення з процесом стратегічного планування та основними етапами розробки Стратегії міста.

Метою навчального семінару є ознайомлення учасників з процесом та основними методиками розробки Стратегій сталого розвитку міста, практиками складання SWOT-аналізу та використання його результатів в процесі розробки Стратегічного плану.

Місце проведення: вул. Гагаріна, 115, приміщення УЖКГ.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міської ради