06-09-2021

Згідно з розпорядженням керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації від 06 вересня 2021 р. № 1669 «Про призначення публічного громадського обговорення щодо встановлення тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, послуги з постачання теплової енергії для категорій: населення, бюджетні установи, релігійні організації та інші споживачі м. Сєвєродонецька, яких обслуговує КП  «Сєвєродонецьктеплокомуненерго»  24 вересня 2021 року о 10:00 за адресою: м. Сєвєродонецьк,  Луганська область, вул. Гагаріна, будинок 115, 2 поверх, актова зала відбудуться публічні громадські обговорення на тему: «Про встановлення тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії, на послугу з постачання теплової енергії для категорій: населення, бюджетні установи, релігійні організації та інші споживачі м. Сєвєродонецька».

З інформаційними матеріалами можна ознайомитись на офіційному сайті Сєвєродонецької міської ВЦА в розділі «Економіка»→ «Тарифна політика».

Відповідальний за організацію та проведення публічних громадських обговорень - директор КП «Сєвєродонецьктеплокомуненерго» Юрій ГОЛОВКО.

Телефон для довідок: 3-13-43.

Свої пропозиції просимо надсилати на електронну адресу economicaatsed-rada [dot] gov [dot] ua, stkeatukr [dot] net