Графік роботи Центру надання адміністративних послуг

23-05-2016

Центр надання

адміністративних послуг

у м. Сєвєродонецьку

93400, Луганська обл., м.Сєвєродонецьк,

бульвар Дружби Народів, 32-а

тел.: (064524-43-37, 4-14-37

електронна адреса: ispolkomsed-rada.gov.ua,

cnap@sed-rada.gov.ua

Графік прийому Центру надання

адміністративних послуг

у м. Сєвєродонецьку

Понеділок           з 9.00 до 16.00

Вівторок             з 11.00 до 19.00

Середа                 з 8.00 до 15.00

Четвер                 з 11.00 до 19.00

П’ятниця             з 8.00 до 15.00

Центр надання адміністративних послуг у м.Сєвєродонецьку (вхід до Центру) розташований з боку пр. Центрального, між бульваром Дружби Народів та вулицею Горького.

Є зручні під’їзні шляхи та місця паркування автомобільного транспорту суб’єктів звернення

Дістатися до Центру надання адміністративних послуг у м. Сєвєродонецьку можливо громадським транспортом:

маршрутним такси №110 зупинка «бульвар Дружби Народів»

маршрутним такси №101 зупинка «ПК хіміків»

Інформацію про Реєстр адміністративних послуг Ви можете дізнатися за електронною адресою: ]]>kmu.gov.ua.]]>

Діяльність Центру надання адміністративних послуг у м.Сєвєродонецькупостійно вдосконалюється.Ми прагнемо зробити його роботу максимально ефективною та зручною для кожного з Вас.

Свої побажання і пропозиції щодо організації роботи Центру та підвищення якості надання послуг просимо Вас надсилати на електрону адресу sdkadmzentr@sovet.sed.lg.ua та за телефонами (06452) 44337,41437.

Усі Ваші побажання будуть узагальнені і обов’язково враховані в подальшій роботі.

У Центрі надання адміністративних послуг у м.Сєвєродонецьку  кожного вівторка та четверга надає консультації фахівець Департаменту державної архітектурно-будівельної інспекції у Луганській області.