Комунальний заклад «Сєвєродонецька галерея мистецтв»

10-11-2020

Адреса: м.Сєвєродонецьк вул. Курчатова, 17, т. 2-05-83

Директор- ІВАНОВА Наталія Миколаївна

«Сєвєродонецька галерея мистецтв» - сучасний формат в дії.

Спрямовані на красу академічний і сучасний живопис, авангардна графіка, техно-АRТ та народні ремесла.

На вас чекають три експозиційні зали з творами художників, скульпторів, фотографів та майстрів декоративно-ужиткового мистецтва.

Жанри: пейзажі, натюрморти, портрети, ню (олія, акварель, пастель, гуаш, батик, екслібриси, гелева ручка, вугілля, олівець та ін.).

Витвори народних майстрів: вишивка (хрестом, гладдю, стрічками, бісером та ін), лакова мініатюра, вітраж, петриківський розпис, валяння вовни, коренепластика, різьблення по дереву,  витвори з глини та каміння,  прикраси й аксесуари зі шкіри, штучного й напівдорогоцінного каміння, бісероплетіння, енкаустика, декупаж, сучасна й етнолялька, чеканка та багато іншого.

Фото: світлини на фотопапері та полотні.

Шануємо традиції — відкриті для інновацій.

Серед послуг Галереї:

• організація та проведення виставок, презентацій;
  • екскурсійні програми (колективні, індивідуальні на замовлення);
  • відеолекторії з провідними мистецтвознавцями та культурологами;
  • “Творчі оглядини”, “Респект-зустрічі” з  митцями регіону, країни, світу;
  • майстер-класи - “ARTвікенд”, “Корпоративні суботи”, пленери з провідними митцями;
  • камерні вистави, концерти, поетичні батли;
  • “Доросле кіно” - диспут-кава — знайомство з шедеврами світового сінематографу;
  • консультації художників;
  • багетна майстерня;
  • надання зали для проведення культурних громадських та корпоративних заходів.

Комфортному  перегляду експонатів сприяє особлива атмосфера й сучасна система підвісів та спрямоване освітлення.

Галерея співпрацює як з творцями Луганщини (більше 200), так і з численними майстрами образотворчого мистецтва з інших куточків України, бере участь у виїзних виставках, конкурсах та фестивалях (“Луганщина — світанок України”, “Фестиваль народної іграшки та гри”, “Сорочинський ярмарок”, “Слобожанський спас”  та ін.).

Чекаємо на Вас:
вівторок-субота з 10:00 до 18:00
п'ятниця - з 10:00 до 17:00
неділя, понеділок - вихідний

Вартість квитків: для дорослих — 5 грн, для дітей — 3 грн, для пенсіонерів — 2 грн, пільгові категорії — безкоштовно.

Ми на  Фейсбук: ]]>https://www.facebook.com/%D0%A1%D0%B5%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%BD%D0%B5%D1%86%D0%BA%D0%B0%D1%8F-%D0%B3%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D1%80%D0%B5%D1%8F-%D0%B8%D1%81%D0%BA%D1%83%D1%81%D1%81%D1%82%D0%B2-946403708779299/]]>