ООН оголошує грант для розвитку бібліотек на сході України

18-02-2020

Це оголошення має на меті надати інформацію про конкурс грантів за напрямом соціальна згуртованість для неурядових організацій, які здійснюють діяльність на території Луганської областей, який проводиться Програмою ООН із відновлення та розбудови миру.

Загальна стратегія конкурсу полягає у застосуванні орієнтованого на громаду підходу для забезпечення соціальної згуртованості. Конкурс проводиться за цільовим напрямом: «Розвиток спроможності бібліотек Донецької та Луганської областей».

Цей конкурс заявок пов’язаний з відбором однієї громадської організації та направлений на підвищення інституційної спроможності обраних бібліотек, інтеграцію нових сервісів для залучення нових відвідувачів, налагодженню партнерств із громадськими організаціями.

З вимогами до учасників конкурсу, опис завдання та очікувані результати конкурсу можна ознайомитись за посиланням ]]>http://bit.ly/31OkYHP]]>.

Департамент економічного розвитку