Рятувальники на пожежі врятували літню жінку

10-01-2019

9 січня 2019 року о 07:43 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Донецька, буд. 48А.
Негайно до місця виклику було направлено черговий караул Державної пожежно-рятувальної частини №12 ГУ ДСНС України у Луганській області на двох пожежних автоцистернах у складі дев’яти чоловік особового складу.
Прибувши до місця виклику було підтверджено факт пожежі у квартирі на другому поверсі. Через сильне задимлення було прийнято рішення про евакуацію жительки через вікно за допомогою драбини, яку передали медичним працівникам.
            Пожежу ліквідовано о 08:19 год. Пожежею знищено хатні речі, меблі, посуд на кухні та газову колонку.

Наразі з’ясовуються причини та обставини виникнення пожежі

Сєвєродонецьке міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області, з метою запобігання виникнення пожеж та інших надзвичайних подій, звертається до громадян з проханням дотримуватися правил пожежної безпеки під час користування різними електроприладами, обігрівальними приладами та газовими установками.

Сєвєродонецькке міське управління  ГУ ДСНС України у Луганській області.