Комплексна перевірка дамб розташованих на території Сєвєродонецької міської ради

07-03-2019

В період з 27 лютого по 1 березня фахівці відділу цивільного захисту Сєвєродонецького міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області спільно з фахівцями відділу цивільного захисту, екологічної безпеки та охорони праці Сєвєродонецької міської ради перевірили стан дамб розташованих на території Сєвєродонецької міської ради біля мікрорайону Щедрищево, селища Воєводівка, ТОВ НВО «Сєвєродонецький Склопластик». Всі гідротехнічні споруди обстежуються два рази на рік - навесні та восени. В ході огляду фахівці оцінили стан дамб, їх цілісність, перевірили на наявність пробоїн. Результати перевірки засвідчили, що дамби частково  готові до виконання завдань під час можливих надзвичайних ситуацій та подій в умовах паводка, пропуску льодоходу і весняної повені.

Сєвєродонецьке МУ ГУ  ДСНС України у Луганській області