ДСНС інформує: Рятувальники врятували на пожежі чоловіка

04-02-2019

03 лютого о 02:22 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу за адресою: м. Сєвєродонецьк, проспект Хіміків.
До місця виклику одразу було направлено черговий караул 12-ї Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Луганській області.
Прибувши до місця події, рятувальниками було встановлено, що двері квартири з якої йде дим зачинені. За допомогою спеціального інструменту вогнеборці відкрили двері та ланка газодимозахисної служби потрапила до квартири, всередині якої було знайдено чоловіка 1972 року народження.
Постраждалого винесли на свіже повітря та передали до карети швидкої допомоги.
Пожежу на площі 10 м.кв. було локалізовано о 02:51 та ліквідовано о 03:08.
До ліквідації було залучено 9 рятувальників та 2 одиниці пожежно рятувальної техніки. Причина пожежі - необережне поводження з вогнем під час паління.

Шановні громадяни, Сєвєродонецьке міське управління ДСНС України у Луганській області закликає: дотримуйтесь правил пожежної безпеки в побуті, бережіть себе та своїх близьких! В разі виявлення пожежі телефонуйте за номером «101».