ДСНС інформує: Рятувальники ліквідували пожежу в складському приміщенні на території молокозаводу

02-10-2018

01.10.2018 р. о 17 год. 19 хв. на ПЗЧ ДПРЧ-12 від невідомого громадянина надійшло повідомлення про те, що горить складське приміщення на території ПРАТ «Сєвєродонецький молокозавод» за адресою: м.Сєвєродонецьк, вул. Богдана Ліщини.

До місця виклику було направлено черговий караул на “Магирус” 170 та на АЦ-4-60(5309)-505 М  у складі 8 чоловік.

Прибувши до місця події та провівши розвідку було встановлено, що горить споруда для висушування тротуарної плитки в складському приміщенні, яке здавалось в оренду. Площа пожежі близько 50 м2.

Під час проведення огляду місця пожежі, розслідування причин її виникнення встановлено, що найбільше термічне ушкодження має частина складу, де було розташовано споруду для сушки плитки. Вогнем знищено споруду для сушки плитки та дерев’яні форми для виготовлення плитки. Закопчено стіни та стелю складського приміщення.

На території, де виникла пожежа, слідів ЛЗР не виявлено.

Пожежу ліквідовано о 18 годині 11 хв.

На місці пожежі загиблих  та травмованих не виявлено.

Вогнем знищено: побутове приміщення складської будівлі.

Пошкоджено: закопчено стіни та стеля складської будівлі.

Ймовірна причина пожежі встановлюється.

Сєвєродонецьке МУ ГУ ДСНС України у Луганській області закликає громадян дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті та на виробництві!