ДСНС інформує Рятувальники ліквідували пожежі

15-11-2018

14 листопада 2018 року о 04:05 на ПЗЧ ДПРЧ-12 надійшло повідомлення про те, що горить сауна за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Молодіжна, 5.
До місця виклику о 04:06 було направлено черговий караул ДПРЧ-12.
Прибувши до місця виклику та провівши розвідку ланкою встановлено, що горить парильне приміщення сауни на площі 4 м2.
Під час проведення огляду місця пожежі, розслідування причин її виникнення встановлено, що найбільше термічне ушкодження має стеля, покриття та перекриття парильного приміщення про що свідчать найбільші сліди впливу високої температури та сильні сліди вигорання дерев’яного облицювання парильного приміщення сауни. На час виникнення пожежі, відпочиваючі у даному закладі були відсутні. Вірогідніше всього, внаслідок чергового перенавантаження електричної мережі (яке спостерігається останнім часом кожну добу, внаслідок з настанням опалювального сезону), виникло коротке замикання в електричній мережі освітлення парильного приміщення.На території, де виникла пожежа, слідів ЛЗР не виявлено. На місці пожежі загиблих та травмованих не виявлено.
Вогнем знищено: електричні дроти, світильники, покриття, перекриття та дерев’яне обладнання та облицювання парильного приміщення сауни. Пошкоджено: закопчено стіни та стеля приміщення з басейном для відпочинку.
Ймовірна причина пожежі – коротке замикання освітлювальної електромережі парильного приміщення сауни.

Рятувальники ліквідували пожежу в житловому будинку малосімейного типу
15 листопада  2018 року о 03:48 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що за адресою: м. Сєвєродонецьк, пр-т Центральний, 70, горить квартира.
Прибувши на місце події, рятувальники 12-ї та 35-ї Державних пожежно-рятувальних частин ГУ ДСНС України у Луганській області встановили, що на 3-му поверсі п’ятиповерхового багатоквартирного житлового будинку, у одній з кімнат горять меблі, побутова техніка та особисті речі.
Через сильне задимлення, за допомогою пожежного підйомника та пожежної драбини, вогнеборці врятували 10 громадян, з яких двоє діти - 4 та 5 років.
Пожежу локалізовано о 04:08 та ліквідовано о 04:30. До ліквідації залучались 15 чоловік особового складу та 5 одиниць техніки.
Ймовірна причина пожежі – коротке замкнення електропроводки. Наразі триває перевірка.
Шановні громадяни міста дотримуйтесь правил пожежної безпеки під час експлуатації нагрівальних приладів, не перевантажуйте електромережу, слідкуйте за справністю електричних приборів, розеток та вимикачів. В разі виявлення пожежі телефонуйте за номером 101.