Запрошуємо на службу в Державну службу України з надзвичайних ситуацій

17-04-2018

Проводиться набір на вакантні посади в Частину піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Луганській області в м. Лисичанськ: начальник групи піротехнічних робіт, начальник відділення групи піротехнічних робіт, старший сапер, сапер, водій-сапер, старший водолаз-сапер, водолаз-сапер, фельдшер, механік-водій-сапер, екскаваторник-сапер, кранівник-сапер. Пропонуємо: офіційне працевлаштування, пільговий стаж, соціальні гарантії, висока заробітна плата, отримання пільг, як у учасників бойових дій.

Основні вимоги: вік до 35 років, придатність за станом здоров’я, відсутність судимості, повна загальна середня освіта (для керівного складу – освіта вища, спеціальна). Заробітна плата від 7000 гривень.

За довідками звертатися до Головного управління ДСНС України у Луганській області за адресою: Луганська область, м. Сєвєродонецьк,
вул. Б. Ліщини, 29, каб. 202, управління реагування на надзвичайні ситуації Головного управління або за тел. (0645) 70-51-29 (дзвонити з  8:00 до 17:00 у будні дні).

Сєвєродонецьке міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області