До уваги громадян! Сєвєродонецьке міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області інформує:

20-03-2018

21.03.2018 о 10.00 відбудеться тактико-спеціальне навчання в комунальному закладі «Сєвєродонецька обласна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступеню» та Луганському державному університеті внутрішніх справ імені Е.О.Дідоренка, за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Донецька,1.

За тактичним задумом у результаті короткого замикання електропроводки в спальному приміщенні четвертого поверху гуртожитку школи-інтернату виникла пожежа. В тактико-спеціальних навчаннях задіяні служби взаємодії міста Сєвєродонецьк: міський відділ національної поліції, бригада швидкої медичної допомоги, аварійно-відновлювальна бригада Сєвєродонецького РЕМ ТОВ «ЛЕО», аварійно-відновлювальна бригада Сєвєродонецького міського управління експлуатації газового господарства ПАО «Луганськгаз».

Cєвєродонецьке міське управління ГУ ДСНС України у Луганській  області