До уваги громадян! Правила безпеки під час святкування Великодня

03-04-2018

У святкові дні храми відвідає велика кількість людей. Під час літургій священнослужителі та віряни використовують у приміщеннях відкритий вогонь, що є вкрай небезпечним при великому скупченні людей.

Тому кожен віруючий повинен пам’ятати правила безпеки під час святкування Великодня:

-не одягайте в церкву синтетичний, легкозаймистий одяг;

-намагайтеся не брати з собою дітей дошкільного віку;

-при встановлення свічок надійно кріпіть їх в свічниках, якщо у вас це не виходить, попросіть допомоги у служителів церкви.  Не довіряйте дітям встановлювати свічки;

-не намагайтеся за будь-яку ціну добратись до тої чи іншої ікони, цим ви створите штовханину. Пам’ятайте, що церкву відвідують люди різних вікових груп, де найбільше потребують уваги діти та престарілі громадяни.

-дотримуйтесь культури поведінки в храмі та біля нього.

При виникненні пожежі та будь-якої надзвичайної ситуації чи події телефонуйте до Служби порятунку за № 101.

Дотримання цих нескладних порад допоможе зберегти гарний настрій, а свята пройдуть без надзвичайних пригод!

Сєвєродонецьке МУ ГУ ДСНС України у Луганській області