Податковою міліцією м. Сєвєродонецька виявлений підпільний цех з виробництва фальсифікованого алкоголю

18-04-2018

За повідомленням начальника оперативного управління ДПІ у м.Сєвєродонецьку ГУ ДФС у Луганській області Романа Вінника співробітники оперативного управління в рамках розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 204 викрили організаторів підпільного виробництва отруйного фальсифікованого алкоголю.

Зокрема, було встановлено мешканців Луганської області, які домовились спільно здійснювати незаконне виготовлення, придбання, зберігання з метою збуту та збут незаконновиготовлених алкогольних напоїв. Для цього ними було організовано підпільний цех, в якому використовувалось обладнання, що забезпечує виробництво алкоголю. Фальсифікат виготовлявся шляхом розбавлення спирту з водою без дотримання санітарних норм, стандартів, правил гігієни.

За результатами обшуків житлових та нежитлових приміщень, де знаходився підпільний цех, вилучено автотранспортний засіб, який використовувався для перевезення спирту, спирт, готова продукція (спиртовмісна рідина), компоненти (коньяк, віски та інші), підсилювачі смаку, харчові барвники, знаряддя (спиртометри, лійки, пляшки, мірні стакани, пластикова тара, кришки, картонні ящики, поліетиленова плівка та інше).

На вилучене майно ухвалою суду накладено арешт.  Наразі триває досудове слідство по кримінальному провадженню.

ДПІ у м.Сєвєродонецьку ГУ ДФС