ДПІ у м. Сєвєродонецьку інформує про сплату податків

23-03-2018

Протягом січня- лютого 2018 року платниками ДПІ у м. Сєвєродонецьку сплачено 204,4 мільйона гривень податків та зборів

За два місяці 2018 року платниками ДПІ у м. Сєвєродонецьку ГУ ДФС у Луганській  області сплачено до зведеного бюджету 204,4 млн. грн податків, зборів та інших обов’язкових платежів. Державний бюджет поповнився на 85,0 млн грн, місцевий – на  119,4 млн гривень.

Додаткові  надходження від суб’єктів підприємницької діяльності міста склали 49 млн грн, у тому числі до державного бюджету – понад 24,3 млн грн, до місцевого бюджету – понад 24,7 млн гривень.

Податок на доходи фізичних осіб традиційно залишається рекордсменом у наповненні зведеного бюджету, його надходження за січень- лютий місяць поточного року склали 123,4 млн грн та зросли в порівнянні з минулим роком на 33 млн. грн.  Надходження спрямовані відповідно до Державного бюджету України – у сумі 90,6 млн грн, та до місцевого бюджету – в обсязі 32,8 млн гривень.

Своєчасна та повна сплата податків і зборів до бюджетів усіх рівнів – це одна з передумов відновлення фінансової стабільності та добробуту нашої країни та кожного її громадянина.

Зі свого боку працівники ДПІ у м. Сєвєродонецьку прагнуть забезпечити відкритий формат взаємодії з платниками податків, створити для бізнесу більш комфортні умови шляхом надання якісних консультативних послуг,  приведення електронних сервісів до європейських стандартів, а також впровадження нових.

ДПІ у м. Сєвєродонецьку