Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) загального розвитку № 45 «Джерельце» Сєвєродонецької міської ради

31-07-2017

Завідувач: Люцканова Тетяна Олексіївна

Заклад відкритий 01 жовтня 2016 року (початкове відкриття відбулося у кількості 2 груп).

Заклад відвідують 50 дітей дошкільного віку.

У цьому комунальному закладі створені всі умови для всебічного розвитку кожної дитини та підготовки дошкільників до навчання у школі, зокрема, створені комфортні умови у пристосованому приміщенні для маленьких громадян селища Борівське, при яких діти грають, вчаться, співають та танцюють, малюють та ліплять, радують своїх батьків та педагогів новими здобутками.

Облаштування розвивального довкілля для дітей-вихованців закладу здійснено на підставі принципів взаємодії, активності, самостійності, творчості, емоційного комфорту, у зв’язку з реальним життям, урахуванням вікових особливостей дітей, безпечності для здоров’я вихованців. Вдала організація розвивального простору в ігрових приміщеннях закладу стала основою для змістовного життя та різнобічного розвитку кожного вихованця.

Навчально-виховна робота з дітьми в закладі здійснюється згідно з Законом України «Про дошкільну освіти», Положенням про дошкільний навчальний заклад, відповідно до вимог та змісту  Базової програми розвитку дитини дошкільного віку, методичних аспектів реалізації Базової програми, Базового компоненту  дошкільної освіти в Україні, Коментаря до Базового компонента освіти в Україні, елементів альтернативних програм, Статуту дошкільного закладу.

У закладі створено оптимальні умови для організації освітньо–виховної роботи. Діяльність закладу здійснюється на засадах співробітництва з батьками в режимі довіри, доброзичливості, стимулювання  творчої активності родин, допоміжно-партнерських взаємин.

Освітньо-виховна робота в закладі спрямована на забезпечення всебічного розвитку дитини дошкільного віку, здійснюється з урахуванням її задатків, нахилів, здібностей, індивідуальних, психічних та фізичних особливостей, культурних потреб.

У новоствореному закладі педагогічний колектив веде постійний пошук щодо удосконалення змісту, форм, методів, структури роботи з дітьми.

Адреса закладу: 93493, Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, смт. Борівське, вул. Колгоспна, 30.