Відділ по контролю за благоустроєм інформує

13-04-2018

Наше місто переповнене рекламними оголошеннями. Вони всюди: на опорах освітлення, тролейбусних опорах, зупинках громадського транспорту, огорожах... Подібне свавілля негативно впливає на вигляд нашого міста.

Згідно Правил благоустрою території міста Сєвєродонецька "забороняється розміщення друкованої реклами на зовнішній поверхні будинків, споруд, на парканах, огорожах, стовпах, опорах, деревах та інших місцях, до цього не призначених".

Підприємцям та особам, які розповсюджують рекламні та інформаційні оголошення в непризначених для цього місцях, загрожує штраф в розмірі від 340 грн. до 1360 грн. На порушників, які є організаторами розміщення оголошень та їх безпосередніх виконавців, складається адміністративний протокол за ст. 152 КУпроАП (Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів), який направляється на розгляд адміністративної комісії міськради.

Слід зазначити, що особи, винні у порушенні вищезазначеної статті, відшкодовують за власний рахунок повну вартість витрат на видалення оголошень.

Відділ по контролю за благоустроєм та санітарним станом міста міськради