Розмір штрафів за неприбрану територію

28-03-2017

Підприємства, установи та організації, фізичні особи-підприємці у сфері благоустрою міста зобов'язані утримувати в належному стані території, надані їм у встановленому законом порядку, у тому числі утримувати в належному стані прилеглу територію, а також встановити урни біля входу і виходу з адміністративних, побутових, навчальних, торгових та інших будівель та споруд, біля торгових палаток, павільйонів та інших малих архітектурних форм.

Ці норми прописані в Правилах благоустрою території міста Сєвєродонецька, затверджених 22.05.2008 року рішенням Сєвєродонецької міської ради.

Згідно зі ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, громадяни, які не утримують територію у належному стані, можуть бути оштрафовані від 340 до 1360 грн.

А підприємців та юридичних осіб, які не прибирають територію біля магазинів, кафе та інших об'єктів, можуть оштрафувати у розмірі від 850 до 1700 грн.

Відділ по контролю за благоустроєм та санітарним станом міста міськради