До уваги керівників підприємств, установ, організацій всіх форм власності!

14-08-2017

До уваги керівників підприємств, установ, організацій всіх форм власності, фізичних осіб-підприємців, що мають власні об’єкти, громадян, що проживають у секторі приватної забудови!

Нагадуємо, що на виконання “Правил благоустрою території міста Сєвєродонецька” Вам необхідно невідкладно на прилеглих та закріплених територіях, на земельних ділянках, прилеглих до приватних домоволодінь провести заходи з ліквідації амброзії полинолистної!

Невиконання або неналежне виконання даних вимог є порушенням «Правил благоустрою території м. Сєвєродонецька», яке тягне за собою відповідальність за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення у вигляді накладання штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Керівникам підприємств або уповноваженим особам установ, організацій всіх форм власності необхідно кожного місяця до 5 числа надавати відповідь на поштову адресу ГУ Держпродспоживслужби в Луганській області щодо проведених заходів по видаленню амброзії.

Відділ по контролю за благоустроєм та санітарним станом міста міськради