Комунальний заклад "Сєвєродонецька міська публічна бібліотека"

15-06-2016

93405, м. Сєвєродонецьк, пр. Центральний, 54, тел.: 4-01-93, 4-32-84

Сьогодні публічна бібліотека – це багатофункціональний заклад, що активно розвивається та перебуває у постійному пошуку сучасних, ефективних, інноваційних форм обслуговування користувачів. Активно впроваджуються нові інформаційні, сервісні та комунікаційні послуги. Сєвєродонецька міська публічна бібліотека – існує з 1961 року і є справжнім культурним центром міста.

Задовольнити інформаційні потреби користувачів допомагають  книги. Велику популярність мають книжково-ілюстративні виставки направлені на розкриття бібліотечних фондів, різні по тематиці, жанрам. Постійна реклама та популяризація періодичних видань – один з напрямків роботи закладу. Важливою є робота з краєзнавства.

З метою підвищення поінформованості населення про діяльність органів місцевого самоврядування при міській публічній бібліотеці було створено Центр регіональної інформації, також відкрито Пункт Доступу Громадян (ПДГ), де громадяни мають можливість отримати інформацію органів державної влади та дізнатись, яким чином можна долучитись та впливати на законодавчий процес.
Для активної інформаційної роботи з читачами, популяризації культури читання серед  городян, для покращення якості надання електронних послуг Сєвєродонецька міська публічна бібліотека розробила сайт. Бібліотека зареєстрована в “Fasebook”, “В Контакте”, “Twitter”, має поштову скриньку на  meta.uaта, mail.ru. Для зручності користувачів бібліотеки було створено WF-зони.

З  жовтня 2013 року розпочав свою роботу Центр вільного доступу до Інтернету. Наша бібліотека стала переможцем конкурсу «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету» і отримала комп'ютерне та допоміжне обладнання. Бібліотека надає послуги з копіювання, сканування, набору та роздрукування документів. Бібліотекарі консультують з питань роботи з ПК.

Адреса сайту библіотеки: ]]>http://lib-sed.at.ua/ ]]>