Про створення колекції документів особового походження учасників бойових дій

10-09-2018

Архівний відділ Сєвєродонецької міської ради приєднується до ініціативи Луганської обласної державної адміністрації зі створення колекції документів особового походження учасників бойових дій, які захищали територіальну цілісність та суверенітет нашої держави на Сході України.

Звертаємося до усіх небайдужих громадян нашого міста із закликом прийняти участь у цьому дослідницькому проекті. Таким чином, ми всі можемо стати дослідниками новітньої історії та додати свій внесок у збереження пам′яті про живих та полеглих  воїнів - учасників АТО,  вшанування їх подвигу.

Важливим джерелом створення колекції є спогади безпосередніх учасників чи очевидців про пережиті ними події. Державним архівом Луганської області розроблені опитування-анкети  учасників Антитерористичної операції та сімей загиблих на сході України/свідків проведення АТО, ці анкети  можуть допомогти у процесі збору усних свідчень. Тому ми просимо прийняти участь в опитуванні всіх мешканців Сєвєродонецька, які бажають  долучитися до проекту. Звісно ж, графи анкет можуть бути заповнені у довільній формі та на розсуд респондентів.

Ми сподіваємося, що згодом матимемо  достатньо документів та свідчень, які будуть зібрані за допомогою городян, громадських організацій, підприємств та установ.

Чекаємо на Вашу допомогу за адресою:

бульвар Дружби Народів,  б. 32, каб. 24,

м. Сєвєродонецк