Огляд забезпечення збереженості документів НАФ на підприємствах, в установах та організаціях м. Сєвєродонецька - завершено

05-07-2016

Згідно з розпорядженням міського голови від 26.02.2014 № 76, з 01 березня по 31 жовтня цього року у нашому місті проводився Огляд забезпечення збереженості документів Національного архівного фонду України (НАФ) на підприємствах, в установах та організаціях м. Сєвєродонецька.

Метою проведення огляду було вивчення фактичного стану забезпечення збереженості документів НАФ у місті та розробка рекомендацій щодо його поліпшення.

Об'єктами огляду були підприємства, установи та організації м. Сєвєродонецька, у діяльності яких створюються документи, які мають історичну, культурну, практичну цінність (документи НАФ).

Кінцевим результатом огляду було визначення юридичних осіб, які забезпечують оптимальні умови зберігання архівних документів.

Під час огляду проаналізовано стан забезпечення збереженості документів НАФ 24 юридичних осіб за показниками:

- належна організація роботи експертних комісій (наявність індивідуальної номенклатури справ, затверджених положень, планів роботи, якість оформлення протоколів засідань);

- дотримання умов зберігання архівних документів відповідно до «Правил роботи архівних підрозділів органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій», затверджених наказом Державного комітету архівів України від 16.03.2001 №16;

- науково-технічне опрацювання документів постійного зберігання та з особового складу за весь період діяльності;

- своєчасне передавання документів НАФ на зберігання до архівного відділу.

Згідно з розпорядженням міського голови від 20.11.2014 № 413, за підсумками проведення огляду, переможцями визнані:

- Приватне акціонерне товариство «Сєвєродонецьке об'єднання Азот» серед юридичних осіб приватної форми власності;

- Фінансове управління Сєвєродонецької міської ради серед органів виконавчої влади та місцевого самоврядування;

- Комунальний заклад «Сєвєродонецьке обласне музичне училище ім. С.С.Прокоф'єва» серед установ державної та комунальної форм власності.

Архівний відділ міської ради вітає переможців та бажає всім успіхів у подальшому розвитку архівної справи!

Начальник архівного відділу міської ради  Е.О.Полякова