Ви тут:

Анкета до оголошення про формування робочої групи

1. Визначте, будь ласка, Ваш поточний статус в процесі впровадження громадського бюджету:

2. Оцініть власний рівень знань щодо норм Положення про громадський бюджет у місті Сєвєродонецьку:

3. Назвіть найбільше позитивний аспект від впровадження громадського бюджету в Сєвєродонецьку:

4. Назвіть найбільше негативний аспект від впровадження громадського бюджету в Сєвєродонецьку:

5. Чому Ви прийняли рішення про висунення своєї кандидатури до складу робочої групи по внесенню змін до Положення про громадський бюджет у місті Сєвєродонецьку?

6. Ваш основний рід занять (навчаєтесь, працюєте, тощо. Вкажіть де саме)?

7. Скільки часу на тиждень Ви готові присвятити роботі в складі робочої групи по внесенню змін до Положення про громадський бюджет у місті Сєвєродонецьку?

8. Якою Ви бачите свою роль в процесі внесення змін до Положення про громадський бюджет у місті Сєвєродонецьку?

Ваші контактні дані:

Сєвєродонецька міська рада