ЗВІТ ПРО  БАЗОВЕ ВІДСТЕЖЕННЯ РЕЗУЛЬТАТИВНОСТІ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА

15-07-2019

ЗВІТ ПРО  БАЗОВЕ ВІДСТЕЖЕННЯ РЕЗУЛЬТАТИВНОСТІ
РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА

(відповідно до ст. 10 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, Методики відстеження результативності регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 року № 308)

Показник відстеження

1.

Вид та назва регуляторного акта, дата його прийняття та номер

Рішення 50-ї сесії Сєвєродонецької міської ради VII скликання «Про затвердження Положення про порядок списання майна комунальної власності територіальної громади м. Сєвєродонецька, переданого у концесію, а також поліпшеного, створеного, придбаного на виконання умов концесійного договору, яке враховується на балансі концесіонера», 30.08.2018 року № 2898.

2.

Назва виконавця заходів з відстеження

Фонд комунального майна Сєвєродонецької міської ради, в особі заступника  міського голови, начальника Фонду комунального майна Сєвєродонецької міської ради Ольшанського О.В.

3.

Цілі прийняття акта

Забезпечення визначення чіткого механізму щодо списання комунального майна  територіальної громади м. Сєвєродонецька, переданого у концесію, з урахуванням особливостей концесійної діяльності та правового режиму майна, що надане у концесію, або поліпшене, створене, придбане на виконання умов концесійного договору та концесійного законодавства.

4.

Строк виконання заходів з відстеження

30 серпня 2018 року – 09 липня 2019 року

5.

Тип відстеження

(базове, повторне або періодичне)

Базове відстеження.

6.

Методи одержання результатів відстеження

Статистичний метод.

7.

Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, способи одержання даних

• Кількість об’єктів щодо яких прийнято рішення про списання;
  • кількість відповідних актів, якими наданий дозвіл на списання;
  • розмір надходжень до бюджету м. Сєвєродонецька коштів, отриманих від ліквідації основних засобів.

Підрахунок одержаних даних за вищезазначеними показниками результативності.

8.

Кількісні та якісні значення показників результативності

174 об’єкти щодо яких прийнято рішення про списання.

5 наказів Фонду комунального майна Сєвєродонецької міської ради, якими наданий дозвіл на списання.

7520,25 грн. без ПДВ - розмір надходжень до бюджету                      м. Сєвєродонецька коштів, отриманих від ліквідації основних засобів.

9.

Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей

Висока оцінка результатів реалізації регуляторного акту.

100 % ступень досягнення визначених регуляторним актом цілей.