11-05-2018

ЗВІТ про результативність базового відстеження результативності проекту регуляторного акту рішення виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради   «Про затвердження Порядку розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та пересувних об’єктів з надання послуг на території м. Сєвєродонецьк»

11.05.2018 р.

Відстежується результативність проекту регуляторного акту-рішення виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради «Про затвердження Порядку розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та пересувних об’єктів з надання послуг на території м. Сєвєродонецька».

Виконавець заходів з відстеження: відділ торгівлі та з захисту прав споживачів Сєвєродонецької міської ради.

Цілі прийняття регуляторного акту:

• запровадження єдиної процедури при розміщенні засобів пересувної мережі;
  • створення сприятливих умов для здійснення господарської діяльності у сфері торгівлі через засоби пересувної мережі;

м. Сєвєродонецька;

• ліквідація торгівлі у невстановлених місцях;
  • захист прав та законних інтересів суб’єктів підприємницької діяльності – власників (користувачів) та споживачів.

Строк виконання заходів з відстеження: протягом квітня 2018 р.

Тип відстеження: базове.

Методи одержання результатів відстеження: показники результативності даного регуляторного акту отримані шляхом аналізу статистичних даних відділу торгівлі та з захисту прав споживачів міської ради:

• кількість заяв від суб’єктів господарювання на участь у розміщенні засобів пересувної мережі протягом 2017 року – 0.

Заступник міського голови  Д.В. Лук`янченко