Звіт про підсумки контрольно-ревізійної та договірної роботи за 2017 рік

30-05-2018

За 2017 рік відділом контрольно-ревізійної та договірної роботи Сєвєродонецької міської ради, у відповідності до затверджених планів роботи відділу, здійснено 11 контрольних заходів в 6-ти комунальних підприємствах та в 5-ти бюджетних установах, а саме в:

• Відділі культури Сєвєродонецької міської ради;
  • Комунальних бібліотечних закладах Сєвєродонецької міської ради;
  • Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Сєвєродонецької міської ради;
  • Комунальному підприємстві «Єдина аварійно-диспетчерська служба»;
  • Комунальному підприємстві «Бюро технічної інвентаризації»;
  • Комунальному підприємстві «Комбінат шкільного харчування»;
  • ПрАТ «Міська друкарня»;
  • Комунальному підприємстві «Сєвєродонецьке підприємство садово-паркового господарства та благоустрою»;
  • Комунальному підприємстві «Сєвєродонецьккомунсервіс»;
  • Центрі реабілітації дітей-інвалідів Сєвєродонецької міської ради.

За 2017 рік відділом контрольно-ревізійної та договірної роботи проведено 6 тематичних перевірок з питань дотримання схоронності та ефективності використання комунального майна та дотримання договірного законодавства та 5 комплексних перевірок фінансово-господарської діяльності.

Про результати проведених аудитів відділ контрольно-ревізійної та договірної роботи Сєвєродонецької міської ради постійно інформує заступників міського голови згідно закріплення.

Відділом контрольно-ревізійної та договірної роботи Сєвєродонецької міської ради проведено аналіз виконання фінансових планів комунальних підприємств за 2017 рік, за наслідками якого проводиться  робота відділу у  2018 році.

У 2017 році відділ контрольно-ревізійної та договірної роботи приймав участь у роботі балансової комісії по результатам роботи комунальних підприємств за 2016 рік, у роботі ліквідаційної комісії та інших.

За 2017 р. відділом контрольно-ревізійної та договірної роботи Сєвєродонецької міської ради  згідно із законом «Про публічні закупівлі» було оголошено 76 закупівель (81 лоти). Загальна очікувана вартість яких склала понад 5,68млн.грн..

З них за процедурою:

«Відкриті тори» – 7 процедур (11 лотів);

«Допорогова закупівля» - 6 процедур (6 лотів);

«Переговорна процедура» - 4 процедур (5 лотів);

«Звіт про укладений договір» - оголошено 59 звітів.

У 2017 році відділом КР та ДР було зареєстровано 230 договорів,   здійснювалось оприлюднення інформації про Річні плани та укладені, Сєвєродонецькою міською радою, договори на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних.

За  результатами  закупівель економія склала понад 232 тис грн.

Начальник ВКРтаДР  О.В. Дегтярьов