Відомості про проведення повідомної реєстрації колективних договорів, змін та доповнень до них за  червень  2016 року

20-07-2016

Управління  праці  та  соціального  захисту  населення  інформує  про  повідомну  реєстрацію  колективних  договорів, змін  та  доповнень  до  них  підприємств, установ  та  організацій  міста  Сєвєродонецька  за  червень 2016  року:

ДУ “ТМО МВС України по Луганській області”, колдоговір; КДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу № 42 “Червона квіточка” Сєвєродонецької міської ради, зміни та доповнення;  СЗШ I-III ступенів №16 м.Сєвєродонецька, доповнення;  СЗШ I-III ступенів №13 м.Сєвєродонецька,  доповнення; КП №52 “Термоізоляція”, зміни; КЗ “Сєвєродонецька обласна загальноосвітня школа-інтернат I-III ступенів”,зміни та доповнення; Сєвєродонецький обласний дитячий протитуберкульозний санаторій, колдоговір; ТОВ “КЛАРІАНТ УКРАЇНА”, зміни; СНВК “Спеціалізована школа-колегіум Національного університету “Києво-Могилянська Академія” Сєвєродонецької міської ради Луганської області, колдоговір; СДЮСТШ ВВС “САДКО”, зміни та доповнення; КП “Комбінат шкільного харчування” Сєвєродонецької міської ради, зміни та доповнення; ПП “Принтер-ОК”, колдоговір; КП “Єдина аварійно-диспетчерська служба” м.Сєвєродонецька;ПрАТ “Сєвєродонецьке об' єднання “АЗОТ”, зміни та доповнення.